OTOGAR Mobil Otobüs Bileti Uygulamalarımız
Otogar.org
Bilecik Otobüs Bileti

Marmara Bölgesi’nin güney doğusunda; Marmara, Karadeniz, İç Anadolu ve Ege Bölgelerinin kesim noktaları üzerinde yer alan Bilecik , İlin bilinen en eski isimleri arasında Agrilion ve Belekoma vardır. Bilecik, Osmanlı İmparatorluğu’ nun doğduğu topraklardadır. Sakarya ırmağının etrafında kurulan ve göletleri ve derelerinin zenginliği ile tanınan yöre antik çağlardan günümüze tarihin izlerini taşıyan buram buram tarih kokan bir ildir.
İstanbul- Ankara karayolunun şehir dışından geçiyor olması, bu şehrin daha da içine kapanmasına sebep olmuştur. Ancak gerek Bilecik halkı gerekse Başka şehirlerden çalışmak için Bilecik’ gelen insanlar yine de bu sessiz şehirden vazgeçemezler. Bilecik otogarı bu yüzden diğer şehirlere nazaran daha sessiz ve sakindir. 

Bilecik yönüne yolculuk yapma planı olanlar, genellikle otobüs yolculuğunu tercih etmektedir ve biletlerini internet üzerinden almanın rahatlığını yaşamaktadırlar. Arama motoruna Bilecik otobüs bileti yazılarak arama yapıldığında, ilk karşınıza çıkacak olan sayfa Otogar.org dur. Kendi alanında ilk sırada yer alan ve tüm Türkiye ye hizmet veren Otogar. org, Bilecik ve tüm Türkiye için otobüs seferlerini, sefer saatlerini, seferdeki araç tipleri ve bilet fiyatlarını inceleyebileceğiniz bir sayfadır. Online bilet almak için en çok ziyaret edilen Otogar.com, kurulup hayata geçtiği günden bu yana hizmetinden ve çizgisinden sapmadığı için bu alanda üst sıraya yerleşmiştir. Ayrıca online bilet almanın, normal yolla bilet fiyatlarına göre daha uygun fiyatta olduğu herkesçe bilinmektedir. Günümüzde herkesin biraz daha ekonomi yapabilmek için çaba sarf ettiği düşünülürse, Otogar.org sayfasının bu konuda ne kadar önemli bir hizmet verdiği de fark edilecektir. Bu açıdan internet üzerinden bilet alımı müşteriyi hem zamana hem de ekonomisnde avantajlı konuma getirebiliyor. Diğer taraftan evinizden çıkmadan ya da ilgilendiğiniz işinizi yarım bırakmak zorunda kalmadan bilet alım işleminizi tek tıkla oturduğunuz yerden zahmetsizce gerçekleştirebiliyorsunuz. Kısaca internet üzerinden online bilet almak, hem zamandan hem de maddi açıdan kar etmenizi sağlıyor. Siz neden bu ayrıcalıktan faydalanmayasınız ki.

Bilecik yönüne bir seyahat planınız varsa ve bilet ihtiyacınız doğduysa sizde Otogar.org adresinden online bilet alın, kıymetli zamanınızı ve enerjinizi ecdadımıza ev sahipliği yapmış olan bu tarih kokan şehrin sokaklarında geçirmeye ayırın. Bilecik’e kadar gitmişken Ertuğrulgazi’ yi Anma ve Söğüt Şenlikleri ile Bilecik’ in Düşman İşgalinden Kurtuluşu, Ahilik ve Şeyh Edebalı Kültür Sanat Festivalini görmeden,Şeyh Edebalı , Ertuğrulgazi, Dursun Fakıh Türbelerini; Metristepe Zafer Anıtı, Türk Büyükleri Platformunu ziyaret etmeden,İnhisar’ın Narını, Pazaryeri’nin meşhur bozası ile helvasını tatmadan,Söğüt Ertuğrulgazi Müzesi gezmeden,Pazaryeri Kınık Köyü toprak ürünleri almadan,dönmeyin.

Altıntepsi Mh. 34035 Bayrampaşa / İSTANBUL

E-mail: info@otogar.com

twitter hesabımız facebook sayfamız
Bu site otogar.com iştirakidir. Otogar.org web sitesinden online otobüs bileti satışı hizmeti.